SCM7B35-01
Mfr.Part #
SCM7B35-01
Manufacturer
Dataforth
Package/Case
Datasheet
SCM7B35-01
Description
2-WIRE INTERFACE MOD W/ LOOP POW
Stock
2
Manufacturer :
Dataforth
Product Category :
Amplifiers
Amplifier Type :
General Purpose
Current - Supply :
56 mA
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
Analog
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
14V ~ 35V